DSC_3941

27.09.2015 okupili smo se u Ciglani, Klubu ljubitelja teške industrije u Beogradu, da poželimo dobrodošlicu jeseni. Kiša nam je pomogla da upotpunimo ugođaj, sveće i kamin ugrejali su neobičan prostor velike galerije Ciglane a kroz večeru su se provlačili setna energija leta koje se nedavno završilo i meka energija mlade jeseni.                                       Kao i uvek, smeh i ćaskanje su vladali stolom. Srećni smo što smo imali priliku  da ugostimo tako sjajno društvo.

Hvala prijateljima i gostima Gozbe koji su nam pomogli da proslavimo život i dočekamo jesen na ovako divan način.

DSC_3943
2DSC_4294

Prijatelji Gozbe u Ciglani:
Ciglana Klub ljubitelja teške industrije, Naturally divine Zrno, pekara Šarlo, Home Made Company, Delicatea, Bio Panon, Organic Home Delivery, Pasta Bar, Milicina radionica kecelja, Vinarija Aleksandrović, OrganicBg delivery, Lucerna